Maxpalet

To projekt dla branży drzewnej. Przejrzysta strona- wizytówka niewielkiej firmy, której oferta staje się dostępna dla szerokiego kręgu potencjalnych klientów 

Apartamenty pod Topolami

Projekt powstał dla dewelopera budującego apartamentowiec w centrum Zielonej Góry. Strona powstała tuż przed rozpoczęciem budowy, a po wykonaniu fundamentów zostało już tylko kilak wolnym mieszkań…

Joanna Tomońska

Galeria internetowa malarki współczesnej Joanny Tomońskiej. Zapraszamy do wirtualnego udziału w plenerach, wystawach i obejrzenia na ekranie obrazów malowanych akrylem na płótnie.

Tartak Zakrzewice

Branża drzewna to nasza pasja. Tym razem powstała strona internetowa, która jest prezentacją Tartaku w Zakrzewicach w Wielkopolsce.

Pudełkarium

Pudełkarium czyli Kolory na Drewnie to projekt sklepu z rękodziełem artystycznym. Podchodzimy do niego z wielkim sentymentem, ale jego rozwój  jest ściśle uwarunkowany czasem na rozwijanie pasji twórczej. 

Kraina Pamięci

To strona internetowa krematorium dla zwierząt domowych. Trudny do wykonania projekt, ale z pownością docenią go miłośnicy zwierząt.